Wiercenie studni

Wykonujemy odwierty metodą płuczkową.

Posiadamy nowoczesny sprzęt samojezdny na gumowych gąsienicach, który wierci do głębokości 200 m. Wykonujemy studnie głębinowe o średnicy fi 125, 160, 200 mm.

Maszyna ma szerokość 1,8 m i wysokość 2,5 m więc przejedziemy przez każdą bramę i wjedziemy w każde miejsce. Gumowe gąsienice nie rąbią dużych szkód, ciężar rozkłada się na dużej powierzchni.

Ceny uzależnione są od średnicy, głębokości i lokalizacji.

Najmniejsza średnica 125 mm zaczyna się od 230 zł/mb.

W cenę wchodzi: koparka do wykopu dołu na urobek, dostarczenie rur studziennych, 6mb filtra studziennego, żwir na obsypanie filtra, próbne pompowanie. Minimalna głębokość jaką wykonujemy to 25mb

Terminy realizacji od 1-30 dni (zależy od lokalizacji i momentu złożenia zlecenia)

Dostarczamy rury najwyższej jakości, filtry, żwir, mini koparkę.
Możemy zainstalować pompę, podłączyć ją do istniejącej instalacji itp. zamontować sterownik który będzie automatycznie włączał i wyłączał pompę.

Po jednym górach dwóch dniach pracy całej ekipy można cieszyć się niewyczerpalnym źródłem o wydajności od 3000l/h do 30.000l/h. Uzależnione jest to od średnicy rury, terenu i zamontowanej pompy. Gwarantujemy wodę na każdym terenie, kwestia tylko głębokości – dowiercenia się do dobrego złoża.

Proponujemy różne wykończenia studni przez naszego instalatora:

Wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła, wiercimy otwory po 100-150mb, montujemy w nich tzw. sondy do pomp ciepła, zalewamy je glikolem, otwór obsypujemy żwirem. Możemy wprowadzić rury bezpośrednio do kotłowni.

Cena samego odwiertu wynosi 50 zł/mb

W ofercie mamy usługę georadarem, który za pomocą fal elektromagnetycznych bada warstwy ziemi. Na podstawie tych badań można określić na jakiej głębokości znajduje się woda. Koszt takiej usługi wynosi 500 zł.